تهران، شیخ بهایی، سئول، جنب پل سئول
۰۲۱۲۲۶۱۸۷۶۰ – ۰۹۱۲۵۷۹۵۵۹۷
شنبه تا پنجشنبه 8 الی 20

آپدیت نرم افزارهای بنز

آپدیت نرم افزارهای بنز یکی از موارد مهم در نگهداری از ماشین بنز است که باید به آن اهمیت دهید. فعال سازی پخش موزیک توسط بلوتوث آپدیت مانیتور،نرم افزار های آپشنال خودرو عیب یابی سیستم الکترونیک، شفاف سازی چراغهای جلو، نصب دوربین عقب و …

در ادامه همراهمان باشید تا شما را با آپدیت نرم افزارهای بنز آشنا کنیم.

 آپدیت نرم افزارهای بنز

در دنیای امروز که تکنولوژی در اوج پیشرفت خود قرار دارد، کار های انسان ها با سرعت بیشتری انجام می شود. به همین علت همه برند ها در تلاش هستند تا کار های خود را با تکنولوژی پیش ببرند. در این صورت هم از رقبا پیشی می گیرند و هم می توانند در بین مشتریان محبوب شوند.

آپدیت نرم افزارهای بنز
دیاگ تخصصی بنز

شرکت بنز که همیشه در زمینه تولید خودرو های با کیفیت پیشتاز بوده است، تکنولوژی را مدنظر قرار می دهد. یکی از فعالیت های این شرکت استفاده از نرم افزار های مختلف برای تعمیر اتومبیل ها است. کار با این نرم افزار ها به سادگی انجام نمی شود و تجربه و تخصص خود را لازم دارد. صرفا استفاده از این نرم افزار ها به تعمیرکاران کمک نمی کند و باید به آپدیت نرم افزارهای بنز هم توجه کرد. در ادامه بنز سرویس تعمیرگاه بنز در تهران شما را با آپدیت نرم افزارهای بنز و دیاگ بنز آشنا می کند. اگر سوالی در این زمینه دارید با متخصصان ما تماس بگیرید.

به روزرسانی نرم افزارهای بنز

دیاگ بنز یکی از اصلی ترین اجزا تعمیرگاه است و از آن برای عیب یابی خودرو استفاده می شود. استفاده از دیاگ بنز برای خودرو های لوکس مانند بنز از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار است. باید دیاگ خودرو را به طور مداوم به روز کرد و کار کردن با آن را به خوبی یاد  گرفت. اگر توانایی استفاده از دیاگ برای بنز را ندارید باید آموزش های لازم را ببینید و با ایراد های خودرو آشنا باشید و آپدیت نرم افزارهای بنز را جدی بگیرید. اگر مشکل باطری و برق خودرو دارید حتما به باطریسازی بنز سر بزنید.

دیاگ خودرو همه ایراد های اتومبیل را نشان می دهد و همچنین شما را از کیلومتر واقعی اتومبیل آگاه می کند. خودرو های جدید پیشرفته تر هستند و تکنولوژی های به روز تری برای آن ها استفاده می شود. در هر قطعه این اتومبیل ها یک سنسور قرار دارد، به کمک دیاگ می توانیم بفهمی که این قطعات کار می کنند یا خیر.

تعمیر کامپیوتر بنز

کامپیوتر بنز

بیشتر تعمیرکاران از دیاگ برای عیب یابی خودرو استفاده می کنند تا بهتر تعمیر اتومبیل ها را انجام دهند. البته اگر کار با دیاگ را بلد نباشند عیب یابی به خوبی انجام نمی شود. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که دیاگ دقیقا چه چیزی است و چگونه کار به عیب یابی کمک می کند. در واقع دیاگ یک نرم افزار است که روی یک سیستم نصب شده و به کمک یک کابل به کامپیوتر خودرو نصب می شود.

سنسور هایی که در خودرو وجود دارند به کامپیوتر پالس های زیادی می فرستند. این نرم افزار می تواند اطلاعات ماشین را تجزیه  و تحلیل مند و کاربر را با مشکلات اتومبیل آشنا کند. در واقع تعمیرکار متوجه می شود که کدام قطعه از اتومبیل نیاز به تعمیر و کدام یک نیاز به تعویض دارد. اگر می خواهید راجع به دیاگ بنز بیشتر بدانید کلیک کنید.

نرم افزار و آپدیت نرم افزارهای بنز

همانطور که میدانید خودرو ها سیستم های پیچیده ای دارند به همین ممکن است دیاگ همه عیب های اتومبیل را نشان ندهد. با آپدیت نرم افزارهای بنز بهتر می توان عیب یابی اتومبیل را انجام داد و آن را تعمیر کرد. برای استفاده از نرم افزار بنز باید بدانیم که این نرم افزار و سیستم چگونه کار می کنند. همان طور که گفتیم دیاگ یک نرم افزار است که روی سیستم نصب شده و به کامپیوتر اتومبیل وصل می شود. اما دیاگ همه اتومبیل ها مانند هم نیستند و قطعا اتومبیل بنز پیچیده تر است، قطعا دیاگ در بنز از پراید پیچیده تر است و نیازمند آپدیت نرم افزارهای بنز است.

حتما بخوانید: صافکاری نقاشی بنز

نرم افزار xentry  برای تعمیر بنز

یکی از نرم افزار های بنز xentry است که از آن برای تعمیر و نگهداری اتومبیل استفاده می شود. xentry قدرت بسیار بالایی دارد و تعمیرکار را در مورد شماره فنی قطعات و دیگر مسائل راهنمایی می کند. اگر آپدیت نرم افزار های بنز به موقع انجام نشود، تعمیر اتومبیل به درستی انجام نمی شود. این نرم افزار ویژگی هایی دارد که تعمیر بنز را راحت تر می کند، این ویژگی ها عبارت اند از:

  • از جدید ترین خودرو ها هم پشتیبانی می کند.
  • از عملیات های آنلاین هم پشتیبانی می کند.
  • سرویس ها را ریست می کند.
  • کد های خطا را می خواند و پاک می کند.
  • تمامی یونیت ها را فعال سازی و ریست می کند.
  • اطلاعات را به صورت آنلاین می خواند و نمایش می دهد.

نرم افزار EPC بنز

یکی دیگر از نرم افزار های بنز EPC است، که با نام نرم افزار بانک اطلاعاتی بنز شناخته می شود. آپدیت نرم افزارهای بنز از جمله نرم افزار EPC  بسیار اهمیت دارد. این نرم افزار خودرو را از روی شماره شاسی شناسایی کرده و می تواند قطعات آن را جست و جو کند. تعمیرکاران باید به آپدیت نرم افزارهای بنز توجه زیادی داشته باشند تا در نهایت کیفیت کار آن ها افزایش پیدا کند.

مشخصات باحال بنز میباخ رو ببینید.

آپدیت نرم افزارهای بنز، زمانی که از تکنولوژی ها استفاده می کنیم باید به روز بودن را در راس قرار دهیم. یعنی افرادی که تعمیر اتومبیل بنز را انجام می دهند، علاوه بر ابزار آلات جدید باید از نرم افزار های جدید هم کمک بگیرند. سایت این شرکت اطلاع رسانی های لازم را در مورد آپدیت نرم افزار بنز انجام می دهد، با پیگری این سایت همیشه به روز باشید.

در این مقاله از سایت بنزسرویس با اهمیت آپدیت نرم افزارهای بنز و تکنولوژی در تعمیر و عیب یابی اتومبیل ها و آپدیت نرم افزار های بنز آشنا شدیم. گروه کاتب در خصوص تعمیر بنز در خدمت شماست. آپدیت نرم افزارهای بنز

مشاوره رایگان

۰۲۱۲۲۶۱۸۷۶۰ – ۰۹۱۲۵۷۹۵۵۹۷

خدمات مرسدس بنز تخصص ماست
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *