تهران، شیخ بهایی، سئول، جنب پل سئول
۰۲۱۲۲۶۱۸۷۶۰ – ۰۹۱۲۵۷۹۵۵۹۷
شنبه تا پنجشنبه 8 الی 20

تعمیر جلوبندی بنز | تعمیر سیستم تعلیق بنز

تعمیر جلوبندی بنز در کوتاه ترین زمان همراه با تضمین کیفیت تخصص ماست. تعمیرگاه تخصصی ما با تجربه و مهارت و در اختیار داشتن افراد ماهر این امکان را دارد که کلیه سرویس ها را در کمترین زمان انجام داده و در سریعترین سرعت ممکن خدمات لازم برای خودرو شما را انجام می دهد.

تعمیر جلو بندی بنز

تعمیر جلوبندی بنز تهران

سال ها تلاش و استفاده از متخصصان متعدد باعث شد تا شرکت مرسدس بنز به جایگاه امروز خود برسد. این شرکت در حال حاضر یکی از 4 خودروساز لوکس آلمان به شمار می آید و در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. مرسدس بنز در مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. تمامی مدل های این کارخانه چه جدید و چه قدیمی کیفیت بسیار بالایی دارند. به همین علت این اتومبیل ها در بین مردم محبوب هستند.

تعمیر جلوبندی بنز

تسلط به تعمیر این ماشین یکی از مورد مهم است اما مورد توجه همگان قرار نمی گیرد. در تعمیرگاه مرسدس بنز باید همه نیروها به ساختار این ماشین تسلط کافی داشته باشند. در ادامه همراه ما باشید تا با تعمیر جلوبندی بنز در کوتاه ترین زمان بیشتر آشنا شویم.

بیشتر بدانید: علت کشیده شدن فرمان ماشین چیست؟

قیمت لوازم جلوبندی خودرو بنز 

جلوبندی بنز در واقع به بخش زیر و جلوی خودرو میگویند که جزو سیستمهای مکانیکی می‌باشد. اگر میخواهید کوچکترین نقص در جلوبندی خودروتان در همان ابتدا مشخص گردد و خسارت‌های احتمالی بعد را کاهش دهید، پیشنهاد میکنیم خودرو را به صورت دوره ای سرویس نمایید. در صورتی که هرگونه خرابی و ضعف در بنز خود مشاهده نمودید نیز لازم است در کمترین زمان ممکن به تعمیرگاه بنز مراجعه کنید. برای تعمیر موتور بنز نیز می توانید کلیک کنید و اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنید.

 

قیمت لوازم جلوبندی بنز بنا بر تفکیک قطعات مختلف است و چون این خودرو وارداتی است قطعات آن هم در کشور ایران تولید نمی شود. قطعات جلوبندی وارداتی هستند و با دلار وارد می شوند که جهت استعلام قیمت می توانید با ما در بنزسرویس تماس بگیرید.

تعمیر جلو بندی بنز

مهمترین وظایف جلوبندی بنز:

 • بر عهده داشتن تعلیق خودرو
 • کاهش ارزشهای ناشی از رانندگی بر روی سطوح ناهموار
 • عملیات ضربه گیری فنرهای جلوبندی خودرو (فنرها سبب کاهش فرسایش و اختلال های ناشی از گیربکس، جعبه فرمان و غیره میگردند.) بیشتر بدانید: کمک فنر خودرو

شایعترین نشانه‌های خرابی جلوبندی و تعلیق خودرو بنز

برای تعمیر جلوبندی بنز باید ابتدا دانست که کدام قسمت دچار آسیب و خرابی شده است. ممکن است تعمیرکار از شما سوالاتی در این خصوص بپرسد که دقت به آنها در هنگام رانندگی کمک زیادی به رفع سریعتر عیب خواهد کرد.

تعمیر جلو بندی بنز

 • فرمان خودرو در هنگام رانندگی میلرزد؟ بیشتر بدانید:تعمیر جعبه فرمان بنز
 • صدایی غیر از موارد عادی رانندگی از خودرو شنیده میشود؟
 • خودرو به طرفین در حین رانندگی انحراف پیدا میکند؟
 • بر روی آج‌هایی لاستیک خودرو هم سطحی ایجاد شده باشد
 • قطعات موجود در جلوبندی بنز دچار روغن زدگی شده باشد
 • در سرپیچ‌ها خودرو فرمان نمی‌پذیرد

اگر با هر کدام از این موارد مواجه شدید حتما به یک تعمیرگاه جلوبندی بنز سرویس مراجعه نمایید.کم هزینه ترین مدل بنز را بشناسید.

تعمیر سیستم جلوبندی خودروی بنز

مدت زمان زیادی است که کشور ایران نیز از جمله وارد کنندگان خودروی بنز می‌باشد. به همین جهت تعمیرگاههای زیادی نیز برای تعمیر جلوبندی بنز در کشور ایجاد شده است. اما شاید مراجعه به هر تعمیرگاهی برای چنین خودروی لوکسی، کار عاقلانه ای نباشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر دیفرانسیل بنز

یک تعمیرکار جلوبندی ساز ماهر باید این توانایی را داشته باشد که در مدت زمان کوتاهی عیب خودرو را متوجه شود. از آنجایی که جلوبندی بنز مهمترین بخش آن است، پس تعمیر صحیح آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. هنگام مواجهه با سر و صدای خودرو در هنگام رانندگی، لرزش فرمان، کشش فرمان به سمت راست یا چپ و موارد این چنینی، حتما به خرابی جلوبندی خودروتان شک کنید.

تعمیر بنز در بخش سیستم تعلیق مواردی مانند تعمیر کالیبره و پروگرام جعبه فرمان بنز، سرویس جلوبندی بنز، تنظیم زاویه‌ی چرخ‌ها و رفع لاستیک سایی بنز، تعمیر و تعویض کمک‌های بادی و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع بنز را در برمی‌گیرد.

حتما بخوانید: صافکاری نقاشی بنز

بررسی سیستم تعلیق بنز

سیستم تعلیق خودروهای بنز، از جمله مهمترین اجزای آن به شمار می‌رود و اگر این سیستم به درستی کار نکند، می‌تواند به مشکلاتی مانند لرزش، سر و صدا، خرابی لاستیک‌ها و یا کاهش کنترل خودرو منجر شود. برای تعمیر سیستم تعلیق بنز، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 1. بررسی شوک‌ها: در ابتدا باید شوک‌های خودرو را بررسی کنید تا ببینید آیا آن‌ها دارای خرابی یا آسیبی هستند یا نه. اگر شوک‌ها دارای خرابی هستند، باید آن‌ها را تعویض کنید.
 2. بررسی سیستم فنر: بررسی کنید که فنرهای خودرو درست کار می‌کنند یا خیر و در صورت نیاز، فنرهای خودرو را تعویض کنید.
 3. بررسی قطعات گیربکس: بررسی کنید که آیا قطعات گیربکس و سیستم تعلیق به درستی با هم کار می‌کنند یا خیر و در صورت نیاز قطعات خراب را تعویض کنید. بیشتر بدانید: تعمیر گیربکس بنز
 4. بررسی میل لنگ‌ها: بررسی کنید که آیا میل لنگ‌های سیستم تعلیق خودرو درست کار می‌کنند و در صورت نیاز، آن‌ها را تعویض کنید.
 5. تعویض لاستیک‌ها: در صورتی که لاستیک‌های خودرو شروع به ساییدگی کرده‌اند، باید آن‌ها را تعویض کنید تا بتوانید کنترل خودرو را بهتر بر عهده بگیرید. تعویض لاستیک بنز
 6. بررسی سیستم هیدرولیک: در برخی خودروهای بنز، سیستم تعلیق هیدرولیکی وجود دارد. برای تعمیر این سیستم باید از تجربه کافی در این زمینه برخوردار بوده و از قطعات اصلی و مطابق با استانداردهای بنز استفاده کرد.
 7. بررسی کیسه هوا: در صورتی که کیسه هوای خودرو با خرابی مواجه شود، سیستم تعلیق نیز ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد. در این موارد باید به یک مکانیک متخصص مراجعه کرده و کیسه هوا را تعویض کنید.
 8. تعویض قطعات سایر: در برخی موارد، خرابی‌های سیستم تعلیق بنز ممکن است به دلیل خرابی قطعاتی همچون بوش، دریچه، کشویی و… باشد. در این صورت، باید قطعات خراب را تعویض کنید.

در نهایت، برای تعمیر سیستم تعلیق بنز بهتر است به یک مکانیک خودرو ماهر مراجعه کنید تا با دانش و تجربه خود، به شما در تعمیر و نگهداری این سیستم کمک کند

تعمیر بنز در بخش سیستم تعلیق شامل موارد زیر می شود.

 •   تعمیر کالیبره و پروگرام جعبه فرمان بنز
 •   سرویس جلوبندی بنز ، تنظیم زاویه‌ی چرخ‌ها و رفع لاستیک سایی بنز
 •   تعمیر و تعویض کمک‌های بادی و کمپرسور باد و تنظیم ارتفاع بنز

تعمیر سیستم تعلیق بنز

سال هاست که مرسدس بنز به ایران وارد می شود به همین علت باید تعمیرگاه هایی برای تعمیر جلوبندی بنز در کشور وجود داشته باشد. تصور کنید به دکتر مراجعه کرده اید و مشکلات خود را برای او بیان می کنید. پزشک با توجه به علائم بیماری ها و حالت های مراجعه کننده، بیماری او را تشخیص می دهد.

مراجعه به تعمیرگاه مرسدس بنز هم به همین صورت است، تعمیرکار  جلوبندی ساز باید بتواند در کمترین زمان مشکل ماشین را متوجه شود. تعمیر جلوبندی بنز در کوتاه ترین زمان و  مهم ترین بخش هر اتومبیلی جلوبندی آن است، به همین علت تعمیر جلوبندی بنز از اهمیت زیادی دارد. سر و صدای خودرو در هنگام رانندگی، لرزش فرمان، کشش فرمان به سمت راست یا چپ و…از علائم خرابی جلوبندی بنز می باشد.

تعمیر جلوبندی بنز

هزینه تعمیر جلوبندی بنز

در سطح شهر تهران تعمیرگاه های فراوانی مشغول به کار هستند اما کیفیت کار همه آنها یکسان نیست. برخی از تعمیرگاه ها از قطعات با کیفیت و نیرو های کاربلد بهره می گیرند اما برخی دیگر از قطعات بی کیفیت و نیرو های نابلد کمک می گیرند.

طبیعتا روش بهتر مراجعه به تعمیرگاه های معتبر است که تعمیر جلوبندی بنز را برایتان انجام دهند، پس برای انتخاب تعمیرگاه معتبر مرسدس بنز باید دقت زیادی به خرج دهید. از آن جایی که مرسدس بنز ماشین گران قیمتی به حساب می آید، هزینه تعمیر جلوبندی بنز هم بالا است. برای جلوگیری از هزینه های این چنینی باید به راهکار های جلوگیری از خرابی جلوبندی مرسدس بنز توجه کنید.

اگر ماشین شما از برند مرسدس بنز می باشد، حتما بهترین تعمیرگاه بنز در تهران را که گروه کاتب است می شناسید که با نیروهای کاربلد تعمیر جلوبندی بنز در کوتاه ترین زمان انجام می دهند، ما در سایت تعمیرگاه بنز کردیم همه موارد مد نظر شما را بیان کنیم امیدواریم که برایتان مفید باشد.

کیفیت کار تمام تعمیرکاران جلوبندی بنز یکسان نمیباشد. به طوری که برخی واقعا مشتری مدار هستند و با بهره‌گیری از قطعات باکیفیت و نیروی متخصص به بهترین شکل عمل میکنند. در حالی که برخی دیگر درآمد محور بوده و کیفیت قطعات و نیروی متخصص را چندان مهم نمی ندارند. پس این به شما بستگی دارد که در انتخاب کدام یک کوشاتر باشید.

باتوجه به گران قیمت بودن خودروی بنز، بالا بودن هزینه تعمیر جلوبندی آن نیز، امری طبیعی خواهد بود. البته این گرانی در صورتی مفید است که بهترین نتیجه را نیز به همراه داشته باشد.

مجموعه ما در تعمیر جلوبندی بنز، علاوه بر تضمین کیفیت قطعات و خدمات متخصص، میتواند راهکارهای لازم را برای جلوگیری از خرابی مکرر، در اختیار شما قرار دهد.

برای تعمیر جلوبندی بنز به کجا مراجعه کنیم؟

همان گونه که مستحضر هستید، جلوبندی خودروهای بنز از ساختار پیچیده‌ای برخوردار است. تعمیر هر گونه مشکل در این ناحیه تنها از سمت متخصص آن بر خواهد آمد. پس توصیه ما این است که حتما به تعمیرگاه‌ تخصصی بنز که تجهیزات مدرن دارد مراجعه نمایید. در تعمیرگاه های مجهز و پیشرفته تعمیر جلوبندی بنز توسط تعمیرکار حرفه ای و دوره دیده انجام میشود.

حتما بخوانید: دیاگ تخصصی بنز

نتیجه سپردن تعمیر جلوبندی بنز به غیر حرفه‌ای

شاید با وسوسه قیمت پایین تر، تعمیر جلوبندی بنز خودتان را به مجموعه‌های بدون تخصص بسپارید و یا این که در یافتن تعمیرگاه خوب، وسواس چندانی به خرج ندهید. اما این فقط در صورتی ممکن است که خودروی بنز شما ارزشی برایتان نداشته باشد. سپردن تعمیرات خودرو لوکس شما به یک تعمیرکار غیرحرفه‌ای تنها عدم رفع اشکال را در پی ندارد. بلکه علاوه بر مشکل گذشته، با توجه به وابستگی قطعات، میتواند سبب انتقال اشکال به سایر قسمتها گردد. در این صورت شما مجبور به پرداخت هزینه بسیار زیادی برای تعمیر دوباره این قطعات خواهید شد.

علت خرابی اکسل عقب خودرو

اکسل محلی برای اتصال چرخ‌های خودر به یکدیگر است که حاصل این متصل شدن دریافت نیروی چرخشی از جعبه دنده (گیربکس) و منتقل کردن آن به چرخ‌های خودرو است. از علائم خرابی اکسل عقب ماشین این است که در هنگام پیچیدن با خودرو صدایی ناخوشایند شنیده می شود.

این صدای نابه‌هنجار ناشی از صدمه دیدن دیسک‌های ماشین است که با افزایش سرعت ماشین این صدا بیشتر می‌گردد. از دیگر علائم خرابی اکسل عقب ماشین می‌توان به لرزش فرمان خودرو اشاره کرد هنگامی که فرمان اتومبیل بلرزد نشان‌دهنده خرابی و مشکل پلوس یا سیبک ماشین است. خرابی اتصالات سیبک و پلوس لرزش‌هایی را ایجاد می‌کند به‌گونه‌ای که کنترل خودرو بسیار دشوار خواهد شد.

از دیگر علت‌های خرابی اکسل می‌توان به نشت گریس اشاره داشت هنگامی‌که سیبک‌ها و پلوس‌ها دچار مشکل می‌گردند لبه داخلی چرخ‌ها دچار نشتی گریس می‌گردد. اگر این نشتی گریس بر روی ترمز بپاشد خطرات زیادی را به همراه خواهد داشت. این نشتی به دلیل پاره شدن گردگیرهای پلوس ماشین است که با بررسی کردن آن متوجه خواهیم شد.

سخن آخر:

در تولید خودروهای لوکس و مدرنی مانند بنز، از به روزترین فناوریهای دنیا بهره گیری شده است. از همین رو تعمیر این نوع خودروها از جمله تعمیر جلوبندی بنز، تنها با نیروی انسانی ماهر و متخصص و تجهیزات اصل و باکیفیت محقق میگردد. در تعمیرگاه تخصصی ما میتوانید خدماتی نظیر بررسی، تست و تعمیر دقیق جلوبندی و تعلیق خودروی بنز، تعویض قطعه ی خراب با قطعه اورجینال و خدمات چکاپ خودرو را دریافت نمایید.

تعمیر جلوبندی بنز در کوتاه ترین زمان همراه با تضمین کیفیت تخصص ماست. تعمیرگاه تخصصی ما با تجربه و مهارت و در اختیار داشتن افراد ماهر این امکان را دارد که کلیه سرویسها را در کمترین زمان انجام داده و در سریعترین سرعت ممکن خدمات لازم برای خودرو شما را انجام می دهد.

در کل، برای تعمیر سیستم تعلیق بنز باید دانش کافی در زمینه خودروهای بنز داشته باشید و بهتر است که به یک مکانیک خودرو ماهر مراجعه کنید تا به شما در تعمیر و نگهداری این سیستم کمک کند. همچنین، استفاده از قطعات اصلی و مطابق با استانداردهای بنز، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

مشاوره رایگان

۰۲۱۲۲۶۱۸۷۶۰ – ۰۹۱۲۵۷۹۵۵۹۷

خدمات مرسدس بنز تخصص ماست
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *