تهران، شیخ بهایی، سئول، جنب پل سئول
۰۲۱۲۲۶۱۸۷۶۰ – ۰۹۱۲۵۷۹۵۵۹۷
شنبه تا پنجشنبه 8 الی 20

تعمیر ترمز بنز

تعمیر ترمز بنز در همه مدل ها و سری های بنز تخصص ما در نمایندگی بنز در تهران است. در این بخش از خدمات بنز سرویس می خواهیم راجع به تعمیر ترمز بنز برایتان بگوییم، پس در ادامه همراهمان باشید.قطعات ترمز بنز اصل با سرعت بالا و فشارهای شدید اتوبان آلمان طراحی و آزمایش می شوند تا از توانایی آنها در توقف ماشین با دو تن ماشین شتاب گرفته به یک توقف مطمئن، بارها و بارها، هم تحت روال و هم در شرایط اضطراری اطمینان حاصل کنند شرایط سایش ترمز بخشی طبیعی و ضروری برای توقف ایمن و مطمئن وسیله نقلیه است.

ترمز بنز

لنت ترمز مرسدس بنز

مواد و ترکیبات لنت های ترمز بنز به طور خاص تولید شده اند تا تعادل بین ترمز سریع و کاهش گرد و غبار ترمز را ایجاد کنند زیرا به هر حال، هیچ عملکرد مهمی از مرسدس بنز شما در مقایسه با کارآیی ترمزهای آن وجود ندارد در مواقع اضطراری فراخوانی می شود. برای تعمیر ترمز بنز تمام مایعات هیدرولیکی آلوده به رطوبت را از سیستم ترمز خارج میکنیم، مخزن سیلندر اصلی را برداشته و تمیز می کنیم.
سپس سیستم را از نظر نشت بررسی کرده و تست گرفته می شود.

بیشتر بدانید: سرویس دوره ای بنز

هزینه تعمیر ترمز بنز

هزینه تعمیر ترمز چقدر است؟ این سوالی است اغلب افرادی که خودروی بنز دارن و ترمز آنها با مشکل مواجه می شود می پرسند. با انجام تعمیر ترمز بنز به موقع در هزینه های شما صرفه جویی می شود.

علائم و نشانه های بد بودن روتور یا لنت ترمز مرسدس بنز چیست؟

سطح دهی روتورها بسیار ارزانتر از جایگزینی آنها است. درست مانند مواردی که معمولاً در مورد ترمز وجود دارد، علائم بسیار محسوسی نیز وجود دارد که می تواند دلیل بروز مشکل ترمز را نشان دهد. علائم هشدار دهنده عبارتند از: فرمان لرزان، توقف مشكل و یا صدای بلند تراشیدن فلز، همه نشانگرهایی هستند كه برای بررسی ترمزهای مرسدس بنز به آنها نیاز دارید. با این حال، شاخص های دیگری وجود دارد که کمتر مشهود است و ترمزهای مرسدس بنز شما ممکن است آنها را نشان دهد که نمی خواهید آنها را نادیده بگیرید.

حتما بخوانید: تعمیر سانروف بنز

چه زمانی باید برای تعمیر ترمز بنز مراجعه کرد؟

در صورت تجربه هر یک از موارد زیر:

شما ترمزهای خرد کننده، جیرجیرک یا شکننده

در هنگام ترمز لرزش یا سر و صدایی غیرمعمول احساس کنید

پدال ترمز دورتر از حد معمول باشد و یا سبک یا شل به نظر می رسد و حتی بیشتر از حد معمول به نیرو/فشار بیشتری نیاز داشته باشد

چراغ اخطار بررسی موتور یا ترمز روی داشبورد شما روشن شود

تعویض روغن ترمز را برای مدت طولانی انجام نداده باشید

اتومبیل شما هنگام رانندگی با سرعت بالاتر دچار لرزیدن شود

بیش از یک سال از سرویس ترمز بنز گذشته باشد. بازرسی از ترمز باید حداقل یک بار در سال انجام شود

وسیله نقلیه شما هنگام ترمز مستقیم نمی ماند و در هر دو جهت کشیده شود

ترمز دستی بنز کجاست؟

 

چه چیزی در بازرسی سیستم ترمز نقش دارد؟ بررسی قطعات ترمز مرسدس بنز و سیستم های ترمز

در تعمیر گاه تخصصی بنز تکنیکال سرویس مرسدس بنز، ما با هر بار بازدید از  بررسی چند مورد شروع می کنیم. این موارد شامل بررسی ترمزهای بنز، لنت ترمز ، روتورها، عملکرد ترمز بنز، تسمه های بنز، شیلنگ ها و فیلترها و از جمله موارد دیگر است

شیلنگ ترمز – مشکلات شلنگ مانند ترک خوردگی یا گرفتگی معمول است و نیاز به بررسی معمول دارد زیرا با گذشت زمان می توانند از بین بروند.

روتور / درام ترمز – تعیین اینکه آیا به سطح مجدد نیاز است یا باید جایگزین شود

سیلندرها – سیلندرهای چرخ و سیلندر اصلی ترمز را از نظر عملکرد بررسی می کنیم

عملکرد و قطعات ترمز، مانند ضخامت لنت ترمز و سخت افزار ساییدگی

روغن ترمز – بررسی سطح روغن ترمز ، رنگ و علائم و نشتی روغن ترمز

علائم خرابی بوستر ترمز خودرو

بوستر ترمز یک قطعه مهم در خودرو می‌باشد که نیروی پای راننده را تقویت می‌کند و نقش اساسی در ایمنی خودرو دارد. ایجاد مشکل در بوستر ترمز در کنترل و توقف خودرو نقش بسیار تأثیرگذاری دارد. اگر بوستر خودرو خراب شود دارای نشانه‌هایی است از جمله اینکه موجب می‌شود خودرو به یک سمت کشیده شود، صدای غیرطبیعی در ترمز شنیده می‌شود. پدال ترمز سفت می‌شود و حالت اسفنجی به خود می‌گیرد و ظاهر آن نشتی پیدا می‌کند. پدال ترمز به‌اصطلاح چوب می‌کند و نیز خط ترمز طولانی می‌گردد.

 

مشاوره رایگان

۰۲۱۲۲۶۱۸۷۶۰ – ۰۹۱۲۵۷۹۵۵۹۷

خدمات مرسدس بنز تخصص ماست
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *