مرسدس بنز کلاس S

مرسدس بنز کلاس S

پیشرفته ترین سدان تولیدی مرسدس بنز کلاس S
در کلاس S که با نوآوری هایی به روز شده است ، برای بیش از یک قرن ، مرسدس بنز کلاس S به عنوان بیان نهایی آنچه می تواند خودرو باشد ، ایستاده است.
بارها و بارها ، این وسیله نقلیه استانداردهای جدیدی را در راحتی ، ظرافت ، ایمنی و نوآوری ایجاد کرده است. و اگر چیزی وجود دارد که رویکرد ما به این نماد را مشخص کند ، این است که بدانیم هرگز کامل کردن آن پایان نمی یابد. با کلاس S 2021 ، ما دوباره تجسم لوکس را تعریف کردیم و تصور دوباره آنچه در آینده رانندگی ممکن است ، تصور می کنیم.

کلاس S جدید بلندتر و پهن تر است و با این وجود فرمان کاملاً جدید محور عقب آن را با چابکی تر ، با شعاع چرخش محکم تری برای رانندگی در داخل شهر ، می کند. آنچه که آن ابعاد اضافه شده ارائه می دهند راحتی و جادار بودن در داخل است. در اینجا ، فضای سالن مانند به شیوه های منحصر به فرد کلاس S ، به راحتی رانندگان و مسافران می رسد. صندلی های ماساژ دهنده را فعال کنید ، از یک برنامه سلامتی ENERGIZING Comfort استفاده کنید ، پایه های گوساله صندلی عقب را بالا بیاورید ، در سیستم صوتی Burmester 4D غرق شوید: هر درایو به گونه ای طراحی شده است که فراموش نشدنی است. برای راننده ، کمتر از 19 موتور به شما امکان می دهد تا موقعیت صندلی خود را برای حداکثر راحتی کامل کنید.

READ  سرویس ترمز مرسدس بنز

و این فقط یک نمونه از نوآوری های ایجاد شده برای این وسیله نقلیه است. در کلاس S ، تعداد بیشماری از فناوری ها این پیشرانه را به یکی از پیشرفته ترین سدان هایی تبدیل کرده اند که تاکنون رانندگی کرده اید. این خودرو مجهز به حداکثر پنج صفحه نمایش است ، از جمله کنسول مرکزی چشمگیر که به نظر می رسد به راحتی در دسترس است. نورپردازی فعال محیط داخلی نه تنها حالت را تنظیم می کند ، بلکه از ویژگی های کمک راننده یا تعاملات سیگنال با سیستم تجربه کاربر مرسدس بنز (MBUX) پشتیبانی می کند. خوشه ابزار 3D دیجیتال ارائه دقیق تر از جهان اطراف خودرو را فراهم می کند. جدیدترین ویژگی های Intelligent Drive به صورت استاندارد ارائه می شود. و صحبت از MBUX ، اکنون 50٪ قدرت پردازش بیشتری دارد.

برخی از مهمترین نوآوریهای ما نوآوریهایی است که امیدواریم هرگز مورد نیاز نباشد. کیسه های هوا برای سرنشینان عقب طراحی شده اند تا از مقابل مسافر مستقر شوند ، در صورت برخورد بارها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. و سیستم هایی مانند PRE-SAFE® Impulse Side – که شامل یک محفظه هوا در قسمت تقویت کننده صندلی است و مسافر را از برخورد قریب الوقوع دور می کند – همچنان راههای هوشمندانه ای برای کاهش خطرات احتمالی پیدا می کنند. آنها با هم ترکیب می شوند تا کلاس S همانقدر انقلابی و آرامش بخش باشد.

کارایی
موتور 3.0L خطی -6 توربو با EQ Boost (S 500)
موتور 4.0L V8 biturbo با EQ Boost (S 580)
429 اسب بخار و 384 پوند فوت گشتاور سلب مسئولیت [4] (S 500)
496 اسب بخار و 516 پوند فوت گشتاور (S 580)
EQ Boost 21 اسب بخار قدرت و 184 پوند فوت گشتاور اضافی ارائه می دهد
انتقال 9 سرعته 9G-TRONIC
چهار چرخ متحرک 4MATIC
انتخاب پویا
فرمان محور عقب موجود است
جدیدترین سیستم های کمک درایور: Active Distance Assist DISTRONIC® با تطبیق سرعت مبتنی بر مسیر ، Active Stop-and-Go Active ، Active Steering Assist ، Active Speed ​​Limit Assist ، Active Brake Assist با عملکرد ترافیکی ، Evasive Steering Assist با Active کمک اضطراری توقف و کمک فعال تغییر مسیر ، کمک فعال نقطه کور با هشدار خروج ، کمک نگه داشتن Active Lane ، انطباق سرعت مبتنی بر مسیر ، ارتباط Car-to-X ، PRE-SAFE® PLUS با صدای PRE-SAFE و PRE-SAFE ضربه سمت
دوربین 360 درجه دید فراگیر با کمک دید سه بعدی جدید
کیسه هوای سرنشین عقب موجود

READ  سرویس های اولیه مرسدس بنز

طرح
تجربه کاربری کاملاً جدید مرسدس بنز (MBUX) با سیستم چندرسانه ای Voice Control مبتنی بر هوش مصنوعی ، اکنون با 50٪ قدرت پردازش بیشتر
کابین خلبان دیجیتال با حداکثر پنج صفحه نمایش ، از جمله صفحه نمایش دیود ساطع کننده نور (OLED)
صدای فراگیر 4D Burmester® High-End با صدای بهینه شده برای صندلی های جداگانه بلندگوهای نزدیک گوش جدید برای شخصی سازی در صندلی های جلو ادغام شده اند
خوشه ابزار سه بعدی موجود است
ENERGIZING سیستم راحتی و سلامتی آسایش
فناوری پیشرفته LED امکان روشنایی داخلی تعاملی را فراهم می کند
قابلیت ماساژ پیشرفته برای همه مسافران
بسیاری از فناوری ها و تجهیزات دیگر بر راحتی مسافران متمرکز شده اند

مرسدس بنز کلاس S

یک نظر اضافه کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده است *